MVDr. Barbora Tomsová

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

+420 607 654 685
info@veterinanavysince.cz
Kontakt

Veterina na VýšinceOtevírací doba

Po 10 - 14h
Út 17 - 19h 
St 10 - 14h
Čt 10 - 14h

Otevírací doba dle pacientů, ale vždy předem zavolejte  

Prosím předem se vždy objednat.

Pohotovost vždy po předchozí tel. domluvě. 

Díky poznatkům a zkušenostem z jiných pracovišť, kde jsem buď pracovala nebo byla na stáži, mi již od studií na SOŠ veterinární nebyl sympatický model velkých veterinárních klinik, jelikož v něm postrádám osobní a komplexní přístup k pacientům. Mým snem bylo vytvoření ordinace rodinného typu, kde budu znát své pacienty od čumáčku po ocásek a čtyřnožci i dvounožci se budou rádi a s důvěrou vracet. Ve chvíli, kdy se naskytla příležitost k vytvoření ideálních prostor ke splnění tohoto snu, další vývoj byl jasný... a proto teď můžete navštívit Veterinu na Výšince


MVDr. Barbora Tomsová
Díky lásce ke zvířatům, vědě a medicíně směřovaly moje kroky po základní škole na střední veterinu v Hradci, kde jsem definitivně zjistila, že moje další cesta povede do Brna. Většinu času během střední jsem strávila praxí a dobrovolnou prací na http://www.veterinahk.cz/ a http://www.zoovet.cz/. Na vysoké škole jsem se snažila volný čas trávit také praxemi a stážemi, i když díky náročnému studiu bylo času čím dál méně... Navštěvovala jsem první kurzy a semináře a připravovala se na Státní závěrečné zkoušky. V roce 2010 jsem úspěšně odpromovala a vrhla se do víru praxe. V roce 2011 jsem se zapsala na Prague college of classical homeopathy a každoročně navštěvuji několik seminářů, workshopů nebo zkušenějších kolegů, abych nikdy nezůstala s vědomostmi pozadu a mohla Vašim miláčkům nabízet péči a léčbu na té nejlepší úrovni a na základě posledních výzkumů. Listopad a prosinec 2010 jsem v strávila v Maroku praktickou stáží na American Fondouk Maroko pod vedením špičkového lékaře Dr. Frappiera a znovu se sem vrátila na únor 2011, protože pomoc potřebným zvířatům mě naplňuje a chrání mě před syndromem vyhoření.

Studium
2000 - 2004 SOŠ veterinární v Hradci Králové
2004 - 2010 VFU Brno - Fakulta veterinárního lékařství

Pracovní zkušenosti
2010 - 2012 Veterinární ordinace MVDr. Jiří Michálek, Ústí nad Labem s nadstandartním vybavením a návštěvností 30-60 pacientů za den. Zde jsem získala nenahraditelnou praxi a zkušenosti, které jinde člověk na jiných pracovištích získává x let. Každodenním chlebem zde byla krom prevence i vyšetření krve, RTG a ultrasonografická diagnostika, chemoterapie, chirurgie.
2012 - 2015 Veterinární klinika ABC v Praze - zde jsem prohlubovala svoje znalosti a chirurgické dovednosti a předevšim získala velké zkušenosti ve zdravotní problematice chrtů, kterým se paní Dr. Tandlerová celoživotně věnuje.
2015 jsem společně s kolegyní otevřela veterinární ordinaci Animal Hope v Praze, ale osud vše zamýšlel jinak a zavál mě po pár měsících na sever Čech
2015 - dosud - Veterinární centrum Liberec – Kolafa s.r.o., v současnosti na rodičovské dovolené
2018 - otevření Veteriny na VýšinceCopyright © 2024 Copyright veterina na výsince Rights Reserved.